Menü

800 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

Zigana Şömine

Zigana Şömine
Zigana Şömine
Zigana Şömine
Zigana Şömine
Zigana Şömine
Zigana Şömine
Zigana Şömine
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: Nurak
Bu ürün 84703 kez incelendi.
8.500 TL
12.600 TL
Vergiler Hariç: 7.083 TL

Mevcut Seçenekler:

Ürünün Diğer Renkleri

ISIYA DAYANIKLI BOYA VE DÖKME DÖKÜM IZGARA

Zigana Şömine ; kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır.Hem odun hem kömür kullanabileceğiniz bir üründür. Kömüre karşı dayanıklı olması için iç ateşlik ızgarasını dökümden yapmaktayız. Döküm olmayan ızgaralar erken deforme olmaktadır. Böylelikle ürünün kullanım süresini uzatmaktayız. Portatif olan bu ızgarayı zaman geçtikçe yenisi ile de değişebilirsiniz. Ayrıca ateşlik kenarları ekstra sac levha kullanılarak daha da güçlendirilmektedir. Ürünümüzün küçük ebatlı olması ona portatiflik özelliğini kazandırmıştır. Rahatça kurulup kaldırılabilir veya taşınabilir.

Camlar özel ateş camıdır. Isı ve ateş hiçbir şekilde zarar veremez. Darbeye karşı korunması gerekir.Üzerine odun düşmesi , kapağı çok sert kapatma veya herhangi bir darbe sonucu çatlayıp kırılabilir. Bu nedenle camlar garanti kapsamı dışındadır.

Ateşlik altında olan çekmece küllüktür. Kül döküm ızgaranın arasından bu küllüğe dökülmektedir. Küllüğün dışarıdan çıkarılıp takılması,ateş yanarken bile çekip külünü boşaltabilme imkanı sunar. Küllük haznesinde havalandırma bulunmaktadır.Kullanımı çok rahattır. Özel yanmaz ateş boyası ile boyanmıştır. Paslanmayı önleyen bu boya ürünü uzun yıllar boyunca ilk hali gibi korumaktadır. Bu ürünümüzde de olduğu gibi tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlayabilmeniz için uyku modu bulunmaktadır.Baca çıkışındaki bu ayarı ateş iyice tutuştuktan sonra kapatıp uyku moduna alabilirsiniz. Kullanım ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bu ömrü hergün kullanımda vermekteyiz. Eğer arada bir kullanacak iseniz bu ömrü uzatabilirsiniz. Tabiki temiz ve bakımlı kullanmakta ömrü uzatan en önemli etkenlerden birisidir.

Tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlamanız için uyutma özelliği mevcuttur.

NOT:  KUZİNE TABLASI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. 

Tüm aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır. Menü - Ürünlerimiz - Diğer Ürünler kategorisinden altlık ,odunluk,maşa seti veya borular gibi ürünlerimizi inceleyebilir,sepetinize ekleyebilirsiniz. (Altlık ve odunluğu ürünün yanında yer alan ek ürün seçeneğinden  de ekleyebilirsiniz.)

Baca için kaç adet boru gerekli olacağının hesabını; baca deliği ile zemin(yer) arasındaki mesafeyi ölçüp soba yüksekliğini bu mesafeden çıkararak yapabilirsiniz. 

Ölçüler
Soba Genişlik : 40 cm - Derinlik : 40 cm - Yükseklik : 70 cm
Cam Genişlik : 30 cm - Yükseklik : 28 cm
Ağırlık 45 kg
Isıtma Kapasitesi 70 m2
  • 73.91%
  • 19.57%
  • 6.52%
  • 0%
  • 0%

Zigana Şömine Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (46)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Yukarıda ki Ürünü Satın Alanlar, Aşağıda ki Ürünleride İnceledi!

Şömine takımı , kuzine ve şömineler de temizliğinin yapılabilmesi için kullanılan eşyalardır. Dört parçadan oluşmaktadır.- Kürek- Fırça- El Maşası- Ka..
1.900 TL 1.920 TL
Vergiler Hariç:1.583 TL
4 Değerlendirme
Bakır Tava, tamamen saf bakırdır. Sağlıklı ve lezzet katmaktadır...
1.500 TL 1.560 TL
Vergiler Hariç:1.250 TL
Soba Küreği , kül ve kömür kalıntılarını kuzine içerisinden temizlemek için kullanılmaktadır...
100 TL 120 TL
Vergiler Hariç:83 TL
Boru Üstü Fırın , fırınsız sobalarda kullanılmakta olup fırın ihtiyacını gidermektedir. İçerisinde tepsisi ile gönderilmektedir.İç ölçüler;Genişlik : ..
1.800 TL 2.400 TL
Vergiler Hariç:1.500 TL
5 Değerlendirme
1