Menü

800 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

Siyah Soba Borusu

Siyah Soba Borusu
Siyah Soba Borusu
 • Stok Durumu: Stokta var
 • Marka: Nurak
Bu ürün 22926 kez incelendi.
220 TL
240 TL
Vergiler Hariç: 183 TL

Mevcut Seçenekler:

EBATLAR

16 CM -  25 CM - 33 CM - 50 CM - 65 CM

Boru çapı 13 cm dir.


Kuzineler mat siyah renkte boyanmakta olup soba boruları ile aynı renktedirler. 


Siyah renk Soba borusu özellikleri, 

Öncelikle, soba borusu, evinizdeki sobanın dumanını tahliye etmek için kullanılan bir borudur.

Siyah Soba borusu, metal malzemelerden yapılır.

Soba borusu, Sobanızın çekim gücünü artırmak ve kolay tutuşma sağlaması için düzenli olarak temizlenmelidir.

Siyah Soba borusu,  soba içinde meydana gelen yüksek sıcaklıkları tahliye etmek için tasarlandığından, soba borusu  çok dayanıklıdır.

Soba borusu, genellikle kolay monte edilebilir ve takılır ve çıkarılabilir şekillerde tasarlandığından, soba borusunu kolayca değiştiriniz veya temizleyiniz.

Siyah soba boruları aynı zamanda antrasit renktedirler. Şömine , Soba ve Kuzineleriniz ile aynı renkte antrasit olarak uyum sağlamaktadırlar. 

Antrasit siyah soba borusu tüm modellerimiz ile renk uyumludur. Mat siyah soba borusu ekstra kalın malzemeden üretilmektedirler.

Siyah renkli soba borularının özellikleri

 1. Malzeme ve Yapı: Soba boruları metal malzemeden üretilmiştir, bu da dayanıklılık ve uzun ömür sağlar.

 2. Temizlik ve Bakım: Soba borusu, sobanın çekim gücünü artırmak ve kolay tutuşma sağlamak için düzenli olarak temizlenmelidir. Kolay monte edilebilir ve takılır, bu da bakım işlemlerini kolaylaştırır.

 3. Yüksek Sıcaklıklara Dayanıklılık: Soba borusu, yüksek sıcaklıkları tahliye etmek için tasarlandığından, soba içinde meydana gelen sıcaklıklara dayanıklıdır.

 4. Renk Uyumu: Siyah soba boruları antrasit renkte olup, şömine, soba ve kuzinelerinizle uyumlu bir renk sunarlar. Bu, estetik bir bütünlük sağlar.

 5. Montaj Kolaylığı: Genellikle kolay monte edilebilir ve takılır, çıkarılabilir şekillerde tasarlandığından, soba borusunu kolayca değiştirebilir veya temizleyebilirsiniz.

Antrasit siyah soba borusu, tüm modellerimizle renk uyumlu olup, ekstra kalın malzemeden üretilerek dayanıklılığı artırır. Bu özellikler, kuzinelerinizi güvenli ve verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.


 • 100%
 • 0%
 • 0%
 • 0%
 • 0%

Siyah Soba Borusu Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (4)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Yukarıda ki Ürünü Satın Alanlar, Aşağıda ki Ürünleride İnceledi!

ISIYA DAYANIKLI BOYA VE DÖKME DÖKÜM IZGARA70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi ; kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmak..
12.000 TL 13.200 TL
Vergiler Hariç:10.000 TL
ISIYA DAYANIKLI BOYA VE DÖKME DÖKÜM IZGARADekoratif Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi ; kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yap..
20.300 TL 22.200 TL
Vergiler Hariç:16.917 TL
9 Değerlendirme
Cimri Isı Dağıtıcı , borularda ara boru olarak kullanılıp , borudan çıkan ısı yayımını evin içerisinde daha fazla tutmak ve ısı yayımını artırmak için..
850 TL 1.080 TL
Vergiler Hariç:708 TL
1 Değerlendirme
Boru Üstü Fırın , fırınsız sobalarda kullanılmakta olup fırın ihtiyacını gidermektedir. İçerisinde tepsisi ile gönderilmektedir.İç ölçüler;Genişlik : ..
1.800 TL 2.400 TL
Vergiler Hariç:1.500 TL
5 Değerlendirme
1