Menü

800 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

Yandan Fırınlı Dekoratif Kuzine

Yandan Fırınlı Dekoratif Kuzine
Yandan Fırınlı Dekoratif Kuzine
Yandan Fırınlı Dekoratif Kuzine
Yandan Fırınlı Dekoratif Kuzine
Yandan Fırınlı Dekoratif Kuzine
Yandan Fırınlı Dekoratif Kuzine
Yandan Fırınlı Dekoratif Kuzine
Yandan Fırınlı Dekoratif Kuzine
Yandan Fırınlı Dekoratif Kuzine
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: Nurak
Bu ürün 28566 kez incelendi.
20.300 TL
22.200 TL
Vergiler Hariç: 16.917 TL

Mevcut Seçenekler:

ISIYA DAYANIKLI BOYA VE DÖKME DÖKÜM IZGARA

Dekoratif Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi ; kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Hem odun hem kömür kullanabileceğiniz bir üründür. Kömüre karşı dayanıklı olması için iç ateşlik ızgarasını dökümden yapmaktayız. Döküm olmayan ızgaralar erken deforme olmaktadır. Böylelikle ürünün kullanım süresini uzatmaktayız. Portatif olan bu ızgarayı zaman geçtikçe yenisi ile de değişebilirsiniz. Ayrıca ateşlik kenarları ekstra sac levha kullanılarak daha da güçlendirilmektedir.

Camlar özel ateş camıdır. Isı ve ateş hiçbir şekilde zarar veremez. Darbeye karşı korunması gerekir. Üzerine odun düşmesi , kapağı çok sert kapatma veya herhangi bir darbe sonucu çatlayıp kırılabilir. Bu nedenle camlar garanti kapsamı dışındadır.Ateşlik kapağının ön kısmında havalandırması bulunmaktadır. İlk yakışta havalandırmanın açık olması ateşin çabuk tutuşmasını sağlar. Fırının camlı olması size kapağı açamadan da yemeğinizi kontrol etme avantajı sunar.

Ateşlik altında olan çekmece küllüktür. Kül döküm ızgaranın arasından bu küllüğe dökülmektedir. Küllüğün dışarıdan çıkarılıp takılması,ateş yanarken bile çekip külünü boşaltabilme imkanı sunar. Küllük haznesinde havalandırma bulunmaktadır. Kullanımı çok rahattır.

Özel yanmaz ateş boyası ile boyanmıştır. Paslanmayı önleyen bu boya ürünü uzun yıllar boyunca ilk hali gibi korumaktadır. Bu ürünümüzde de olduğu gibi tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlayabilmeniz için uyku modu bulunmaktadır. Baca çıkışındaki bu ayarı ateş iyice tutuştuktan sonra kapatıp uyku moduna alabilirsiniz.

Üst kısımda kademeli daire kapaklar bulunmaktadır. Kapakları kaldırıp arada herhangi bir malzeme olmadan ateş direk olarak tencerenize vurarak yemeğinizi pişirebilirsiniz. Baca kolunu yarım konuma getirerek ateşi ikiye böler yarısını bacaya yarısını fırın altından dolaştırmış olursunuz. Ateşin harına göre fırın derecesini ayarlayabilirsiniz. Kuzinenin sağ veya sol tarafında bir kapak bulunmaktadır bu kapak her daim kapalı olmalıdır. 1-2 ayda bir açılıp içerisinde biriken kurumun temizlenip tekrar kapatılması gerekmektedir. Kullanım ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bu ömrü hergün kullanımda vermekteyiz. Eğer arada bir kullanacak iseniz bu ömrü uzatabilirsiniz. Tabiki temiz ve bakımlı kullanmakta ömrü uzatan en önemli etkenlerden birisidir.

Tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlamanız için uyutma özelliği mevcuttur.

NOT:  KUZİNE TABLASI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. 

Tüm aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır. Menü - Ürünlerimiz - Diğer Ürünler kategorisinden altlık ,odunluk,maşa seti veya borular gibi ürünlerimizi inceleyebilir,sepetinize ekleyebilirsiniz. (Altlık ve odunluğu ürünün yanında yer alan ek ürün seçeneğinden  de ekleyebilirsiniz.)

Baca için kaç adet boru gerekli olacağının hesabını; baca deliği ile zemin(yer) arasındaki mesafeyi ölçüp soba yüksekliğini bu mesafeden çıkararak yapabilirsiniz. 


Ölçüler
Soba Genişlik : 92 cm - Derinlik 45 cm - Yükseklik : 60 cm
Fırın Genişlik : 40 cm - Derinlik : 40 cm - Yükseklik : 16 cm
Cam
Ağırlık 80 kg
Isıtma Kapasitesi 150 m2
  • 88.89%
  • 11.11%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Yandan Fırınlı Dekoratif Kuzine Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (9)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Yukarıda ki Ürünü Satın Alanlar, Aşağıda ki Ürünleride İnceledi!

Dekoratif Odunluk ;  kuzine , soba ve şömineye odun taşımak ve odunların istiflenmesi için kullanılmaktadır. El ile taşınan odunlardan sobanın ku..
1.500 TL 1.560 TL
Vergiler Hariç:1.250 TL
10 Değerlendirme
Şömine takımı , kuzine ve şömineler de temizliğinin yapılabilmesi için kullanılan eşyalardır. Dört parçadan oluşmaktadır.- Kürek- Fırça- El Maşası- Ka..
1.900 TL 1.920 TL
Vergiler Hariç:1.583 TL
4 Değerlendirme
EBATLAR16 CM -  25 CM - 33 CM - 50 CM - 65 CMBoru çapı 13 cm dir.Kuzineler mat siyah renkte boyanmakta olup soba boruları ile aynı renktedirler.&..
220 TL 240 TL
Vergiler Hariç:183 TL
4 Değerlendirme
Krom Kaplama Soba Altlığı , kuzine ve soba altında kullanılmakta olup kül düşmesini , ayakların zemine zarar vermemesi ve ısıyı zemine iletmesini kesm..
600 TL 720 TL
Vergiler Hariç:500 TL
1