Menü

800 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

Odun Kuzinesi 65x50 cm

Odun Kuzinesi 65x50 cm
Odun Kuzinesi 65x50 cm
Odun Kuzinesi 65x50 cm
Odun Kuzinesi 65x50 cm
Odun Kuzinesi 65x50 cm
Odun Kuzinesi 65x50 cm
Odun Kuzinesi 65x50 cm
Odun Kuzinesi 65x50 cm
Odun Kuzinesi 65x50 cm
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: Nurak
Bu ürün 15665 kez incelendi.
8.100 TL
9.600 TL
Vergiler Hariç: 6.750 TL

Mevcut Seçenekler:

Ürünümüz kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır.  Sadece odun yakıtı kullanılabilir. Odunun kalorisi düşük olduğundan dolayı döküm ızgaraya gerek duyulmamıştır. Ateşlik kapağında havalandırması bulunmaktadır. İlk yakışta havalandırmanın açık olması ateşin çabuk tutuşmasını sağlar. Ürünümüz madeni yağ ile yağlanmıştır. 4 ayda bir yağlanarak bakım yapılmalıdır. Yağlamak paslanmayı önleyecektir. Küllüksüz bir üründür. Külünü bir kürek yardımı ile direk olarak ateşlik içinden temizleyebilirsiniz.. Bu ürünümüzde de olduğu gibi tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlayabilmeniz için uyku modu bulunmaktadır.Baca çıkışındaki bu ayarı ateş iyice tutuştuktan sonra kapatıp uyku moduna alabilirsiniz. Üst kısımda kademeli daire kapaklar bulunmaktadır. Kapakları kaldırıp arada herhangi bir malzeme olmadan ateş direk olarak tencerenize vurarak yemeğinizi pişirebilirsiniz. Kuzinenin sağ , sol ve fırın altında belirli boşluklar vardır. Sağda bulunan bacaya çıkış kolunu kapattığınızda ateş mecburi yön olarak soldan inip fırın altından geçerek sağdan bacaya bağlanmaktadır ve bu sayede fırının dört tarafı da eşit olarak pişirme sağlamaktadır.Baca kolunu yarım konuma getirerek ateşi ikiye böler yarısını bacaya yarısını fırın altından dolaştırmış olursunuz. Ateşin harına göre fırın derecesini ayarlayabilirsiniz. Kuzinenin sağ veya sol tarafında bir kapak bulunmaktadır bu kapak her daim kapalı olmalıdır. 1-2 ayda bir açılıp içerisinde biriken kurumun temizlenip tekrar kapatılması gerekmektedir. Kullanım ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bu ömrü hergün kullanımda vermekteyiz. Eğer arada bir kullanacak iseniz bu ömrü uzatabilirsiniz. Tabiki temiz ve bakımlı kullanmakta ömrü uzatan en önemli etkenlerden birisidir.

Tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlamanız için uyutma özelliği mevcuttur.

NOT:  KUZİNE TABLASI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. 

Tüm aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır. Menü - Ürünlerimiz - Diğer Ürünler kategorisinden altlık ,odunluk,maşa seti veya borular gibi ürünlerimizi inceleyebilir,sepetinize ekleyebilirsiniz. (Altlık ve odunluğu ürünün yanında yer alan ek ürün seçeneğinden  de ekleyebilirsiniz.)

Baca için kaç adet boru gerekli olacağının hesabını; baca deliği ile zemin(yer) arasındaki mesafeyi ölçüp soba yüksekliğini bu mesafeden çıkararak yapabilirsiniz. 

Ölçüler
Soba Genişlik : 65 cm - Derinlik : 50 cm - Yükseklik : 64 cm
Fırın Genişlik : 45 cm - Derinlik : 45 cm - Yükseklik : 15 cm
Ağırlık 50 kg
Isıtma Kapasitesi 80 m2
  • 100%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Odun Kuzinesi 65x50 cm Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (3)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Yukarıda ki Ürünü Satın Alanlar, Aşağıda ki Ürünleride İnceledi!

Dekoratif Odunluk ;  kuzine , soba ve şömineye odun taşımak ve odunların istiflenmesi için kullanılmaktadır. El ile taşınan odunlardan sobanın ku..
1.500 TL 1.560 TL
Vergiler Hariç:1.250 TL
10 Değerlendirme
Bakır Tava, tamamen saf bakırdır. Sağlıklı ve lezzet katmaktadır...
1.500 TL 1.560 TL
Vergiler Hariç:1.250 TL
Soba Küreği , kül ve kömür kalıntılarını kuzine içerisinden temizlemek için kullanılmaktadır...
100 TL 120 TL
Vergiler Hariç:83 TL
Krom Kaplama Soba Altlığı , kuzine ve soba altında kullanılmakta olup kül düşmesini , ayakların zemine zarar vermemesi ve ısıyı zemine iletmesini kesm..
600 TL 720 TL
Vergiler Hariç:500 TL
1