Menü

800 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

Fırınlı Zigana Şömine

Fırınlı Zigana Şömine
Fırınlı Zigana Şömine
Fırınlı Zigana Şömine
Fırınlı Zigana Şömine
Fırınlı Zigana Şömine
Fırınlı Zigana Şömine
Fırınlı Zigana Şömine
Fırınlı Zigana Şömine
Fırınlı Zigana Şömine
Fırınlı Zigana Şömine
Fırınlı Zigana Şömine
  • Stok Durumu: Stokta var
Bu ürün 4144 kez incelendi.
12.500 TL
14.400 TL
Vergiler Hariç: 10.417 TL

Mevcut Seçenekler:

Fırınlı Zigana Şömine Modeli, estetik tasarımı ve sağlam yapısıyla evinizde sıcak bir atmosfer yaratmanız için ideal bir tercihtir. Kaliteli demir çelik malzeme ve tamamen el işçiliğiyle üretilen bu özel şömine, odun kullanımına uygunluğu ile dikkat çeker. Zigana modelinin üst kısmında fırını vardır.

Portatif ızgara sayesinde zamanla yenisiyle değiştirilebilir, bu da ürünün sürekli güncel ve kullanışlı kalmasını sağlar.Ürünün küçük ebatlı olması, ona portatiflik özelliği kazandırır, böylece rahatça kurulup kaldırılabilir veya taşınabilir.

Şöminenin camları özel ateş camı ile üretilmiştir, bu sayede ısı ve ateşe karşı dayanıklıdır. Ancak, darbeye karşı korunması önemlidir. Camların garantisi kapsamında olmamasına rağmen, düşme veya sert kapanma gibi durumları önlemek için dikkatli kullanım önerilir.

Ateşlik altındaki çekmece, pratik bir küllük görevi görür. Kül, ızgaranın arasından bu çekmeceye dökülerek kolayca temizlenebilir. Çekmecenin dışarı çıkarılabilir olması, küllüğü boşaltmayı ateş yanarken bile mümkün kılar. Ayrıca, küllük haznesinde bulunan havalandırma sayesinde kullanımı son derece rahattır.

Özel yanmaz ateş boyası ile kaplanmış olan şömine, paslanmayı önleyerek uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanım sağlar. Uyku modu özelliği sayesinde yakıt tasarrufu yapabilirsiniz. Baca çıkışındaki ayarı iyice tutuştuktan sonra kapatıp uyku moduna alarak enerji verimliliğini artırabilirsiniz.

Bu fırınlı şömine modeli, dayanıklı bir üründür. Ancak düzenli temizlik ve bakım ile ömrünü daha da uzatabilirsiniz. Zigana Şömine Fırınlı Modeli ile evinizde sıcak ve şık bir ortam yaratın, soğuk kış günlerinde keyifli anlar yaşayın.

Tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlamanız için uyutma özelliği mevcuttur.

NOT:  KUZİNE TABLASI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. 

Tüm aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır. Menü - Ürünlerimiz - Diğer Ürünler kategorisinden altlık ,odunluk,maşa seti veya borular gibi ürünlerimizi inceleyebilir,sepetinize ekleyebilirsiniz. (Altlık ve odunluğu ürünün yanında yer alan ek ürün seçeneğinden  de ekleyebilirsiniz.)

Baca için kaç adet boru gerekli olacağının hesabını; baca deliği ile zemin(yer) arasındaki mesafeyi ölçüp soba yüksekliğini bu mesafeden çıkararak yapabilirsiniz.

Ölçüler
Soba Genişlik : 45 cm - Derinlik : 40 cm - Yükseklik : 87 cm
Fırın Genişlik : 30 cm - Derinlik : 40 cm - Yükseklik : 11 cm
Cam Genişlik : 30 cm - Yükseklik : 28 cm
Ağırlık Ağırlık : 60 kg
Isıtma Kapasitesi 90 m2
  • 52.94%
  • 41.18%
  • 5.88%
  • 0%
  • 0%

Fırınlı Zigana Şömine Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (17)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


1