Menü

800 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

Perçinli Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi

Perçinli Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi
Perçinli Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi
Perçinli Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi
Perçinli Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi
Perçinli Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi
Perçinli Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi
Perçinli Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi
Perçinli Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi
Perçinli Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: Nurak
Bu ürün 41733 kez incelendi.
8.500 TL
9.000 TL
Vergiler Hariç: 7.083 TL

Mevcut Seçenekler:

90x50 Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi ; kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Hem odun hem kömür kullanabileceğiniz bir üründür. Izgarası kalın 5 mm sacdan yapılmaktadır.Portatif olan bu ızgarayı zaman geçtikçe yenisi ile de değişebilirsiniz. Ateşlik kapağının ön kısmında havalandırması bulunmaktadır. İlk yakışta havalandırmanın açık olması ateşin çabuk tutuşmasını sağlar. 

Ateşlik altında olan çekmece küllüktür.Kül ızgaranın arasından bu küllüğe dökülmektedir. Küllüğün dışarıdan çıkarılıp takılması , ateş yanarken bile çekip külünü boşaltabilme imkanı sunar. Boyasız ürün olup madeni yağ ile yağlanmaktadır. 4 ayda bir yağlanıp bakım yapılmalıdır. Düzenli yağlamak paslanmayı önleyecektir. Bu ürünümüzde de olduğu gibi tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlayabilmeniz için uyku modu bulunmaktadır. Baca çıkışındaki bu ayarı ateş iyice tutuştuktan sonra kapatıp uyku moduna alabilirsiniz.

Üst kısımda kademeli daire kapaklar bulunmaktadır. Kapakları kaldırıp arada herhangi bir malzeme olmadan ateş direk olarak tencerenize vurarak yemeğinizi pişirebilirsiniz. Baca kolunu yarım konuma getirerek ateşi ikiye böler yarısını bacaya yarısını fırın altından dolaştırmış olursunuz. Ateşin harına göre fırın derecesini ayarlayabilirsiniz. Kuzinenin sağ veya sol tarafında bir kapak bulunmaktadır bu kapak her daim kapalı olmalıdır. 1-2 ayda bir açılıp içerisinde biriken kurumun temizlenip tekrar kapatılması gerekmektedir. Kullanım ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bu ömrü hergün kullanımda vermekteyiz. Eğer arada bir kullanacak iseniz bu ömrü uzatabilirsiniz. Tabiki temiz ve bakımlı kullanmakta ömrü uzatan en önemli etkenlerden birisidir.

Tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlamanız için uyutma özelliği mevcuttur.

NOT:  KUZİNE TABLASI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. 

Tüm aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır. Menü - Ürünlerimiz - Diğer Ürünler kategorisinden altlık ,odunluk,maşa seti veya borular gibi ürünlerimizi inceleyebilir,sepetinize ekleyebilirsiniz. (Altlık ve odunluğu ürünün yanında yer alan ek ürün seçeneğinden  de ekleyebilirsiniz.)

Baca için kaç adet boru gerekli olacağının hesabını; baca deliği ile zemin(yer) arasındaki mesafeyi ölçüp soba yüksekliğini bu mesafeden çıkararak yapabilirsiniz. 

Ölçüler
Soba Genişlik : 90 cm - Derinlik : 50 cm - Yükseklik : 55 cm
Fırın Genişlik : 42 cm - Derinlik : 42 cm - Yükseklik : 15 cm
Ağırlık 50 kg
Isıtma Kapasitesi 100 m2
  • 80%
  • 10%
  • 10%
  • 0%
  • 0%

Perçinli Yandan Fırınlı Kömür Kuzinesi Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (10)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Yukarıda ki Ürünü Satın Alanlar, Aşağıda ki Ürünleride İnceledi!

Ahşap altlık ; kuzine ve soba altında kullanılmakta olup kül düşmesini , ayakların zemine zarar vermemesi ve ısıyı zemine iletmesini kesmektedir...
450 TL 540 TL
Vergiler Hariç:375 TL
Dekoratif Odunluk ;  kuzine , soba ve şömineye odun taşımak ve odunların istiflenmesi için kullanılmaktadır. El ile taşınan odunlardan sobanın ku..
1.500 TL 1.560 TL
Vergiler Hariç:1.250 TL
10 Değerlendirme
Krom Kaplama Soba Altlığı , kuzine ve soba altında kullanılmakta olup kül düşmesini , ayakların zemine zarar vermemesi ve ısıyı zemine iletmesini kesm..
600 TL 720 TL
Vergiler Hariç:500 TL
Kahverengi Soba Borusu25 CM33 CM50 CM65 CMebatlarında borularımız mevcuttur. Boru çapı 13 cm dir.300 TL ALTI SİPARİŞLERDE KARGO ALICI MÜŞTERİYE AİTTİR..
90 TL 108 TL
Vergiler Hariç:75 TL
1