Menü

800 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

Uranüs Lüks Şömine

Uranüs Lüks Şömine
Uranüs Lüks Şömine
Uranüs Lüks Şömine
Uranüs Lüks Şömine
Uranüs Lüks Şömine
Uranüs Lüks Şömine
Uranüs Lüks Şömine
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: Nurak
Bu ürün 69836 kez incelendi.
14.500 TL
16.800 TL
Vergiler Hariç: 12.083 TL

Mevcut Seçenekler:

ISIYA DAYANIKLI BOYA VE DÖKME DÖKÜM IZGARA

Uranüs Lüks Şömine ; kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Hem odun hem kömür kullanabileceğiniz bir üründür. Kömüre karşı dayanıklı olması için iç ateşlik ızgarasını dökümden yapmaktayız. Döküm olmayan ızgaralar erken deforme olmaktadır. Böylelikle ürünün kullanım süresini uzatmaktayız. Portatif olan bu ızgarayı zaman geçtikçe yenisi ile de değişebilirsiniz. Ayrıca ateşlik kenarları ekstra sac levha kullanılarak daha da güçlendirilmektedir. Şöminenin ön kısmında maksimum ölçüde büyük cam kullanarak ateşin fazlasıyla gözükmesini sağlamaktadır. 

Camlar özel ateş camıdır. Isı ve ateş hiçbir şekilde zarar veremez. Darbeye karşı korunması gerekir. Üzerine odun düşmesi , kapağı çok sert kapatma veya herhangi bir darbe sonucu çatlayıp kırılabilir. Bu nedenle camlar garanti kapsamı dışındadır. Ateşlik içi çok geniş olduğundan dolayı büyük odunları rahatlıkla içine atabilirsiniz.

Ateşlik altında olan çekmece küllüktür. Kül,döküm ızgaranın arasından bu küllüğe dökülmektedir. Küllüğün dışarıdan çıkarılıp takılması,ateş yanarken bile çekip külünü boşaltabilme imkanı sunar. Küllük haznesinde havalandırma bulunmaktadır. İlk yakışlarda küllük havalandırmasını açık konuma getirince içerideki ateş erken tutuşma sağlamaktadır. Kullanımı çok rahattır.

Özel yanmaz ateş boyası ile boyanmıştır. Paslanmayı önleyen bu boya ürünü uzun yıllar boyunca ilk hali gibi korumaktadır. Bu ürünümüzde de olduğu gibi tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlayabilmeniz için uyku modu bulunmaktadır.Baca çıkışındaki bu ayarı ateş iyice tutuştuktan sonra kapatıp uyku moduna alabilirsiniz. Üst kısımda iki adet fincan kapağı bulunmaktadır.  Bu kapakları kaldırıp üzerine suyunuzu koyup daha çabuk kaynatabilir veya yemeğinizi pişirebilirsiniz.  Kullanım ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bu ömrü hergün kullanımda vermekteyiz. Eğer arada bir kullanacak iseniz bu ömrü uzatabilirsiniz. Tabiki temiz ve bakımlı kullanmakta ömrü uzatan en önemli etkenlerden birisidir.

Tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlamanız için uyutma özelliği mevcuttur.

NOT:  KUZİNE TABLASI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. 

Tüm aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır. Menü - Ürünlerimiz - Diğer Ürünler kategorisinden altlık ,odunluk,maşa seti veya borular gibi ürünlerimizi inceleyebilir,sepetinize ekleyebilirsiniz. (Altlık ve odunluğu ürünün yanında yer alan ek ürün seçeneğinden  de ekleyebilirsiniz.)

Baca için kaç adet boru gerekli olacağının hesabını; baca deliği ile zemin(yer) arasındaki mesafeyi ölçüp soba yüksekliğini bu mesafeden çıkararak yapabilirsiniz. 
Ölçüler
Soba Genişlik : 60 cm - Derinlik : 57 cm - Yükseklik : 71 cm
Cam Genişlik : 42 cm - Yükseklik : 38 cm
Ağırlık 80 kg
Isıtma Kapasitesi 150 m2 - 15 KW
  • 80.65%
  • 9.68%
  • 9.68%
  • 0%
  • 0%

Uranüs Lüks Şömine Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (62)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Yukarıda ki Ürünü Satın Alanlar, Aşağıda ki Ürünleride İnceledi!

Genişlik : 80 cmDerinlik : 60 cmHer iki kenarı da  ön kısım olarak kullanabilirsiniz.Soba altlıklarımız , evlerde kullanılan sobaların yerleştiri..
2.250 TL 2.520 TL
Vergiler Hariç:1.875 TL
21 Değerlendirme
Beyaz Bakır çaydanlık ince çekiç işlemesi ile yapılıp sapları ahşaptır. Alt ve üst hazneli ve kapakları ile tek olarak da kullanılabilir. Elde yı..
3.000 TL 3.240 TL
Vergiler Hariç:2.500 TL
Boru Üstü Fırın , fırınsız sobalarda kullanılmakta olup fırın ihtiyacını gidermektedir. İçerisinde tepsisi ile gönderilmektedir.İç ölçüler;Genişlik : ..
1.800 TL 2.400 TL
Vergiler Hariç:1.500 TL
4 Değerlendirme
1