Menü

800 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

Lüks Fırınlı Şömine

Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
Lüks Fırınlı Şömine
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: Nurak
Bu ürün 166807 kez incelendi.
15.000 TL
17.400 TL
Vergiler Hariç: 12.500 TL

Mevcut Seçenekler:

Ürünün Diğer Renkleri

ISIYA DAYANIKLI BOYA VE DÖKME DÖKÜM IZGARA

Lüks Fırınlı Şömine ; kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Hem odun hem kömür kullanabileceğiniz bir üründür. Kömüre karşı dayanıklı olması için iç ateşlik ızgarasını dökümden yapmaktayız. Döküm olmayan ızgaralar erken deforme olmaktadır. Böylelikle ürünün kullanım süresini uzatmaktayız. Portatif olan bu ızgarayı zaman geçtikçe yenisi ile de değişebilirsiniz. Ayrıca ateşlik kenarları ekstra sac levha kullanılarak daha da güçlendirilmektedir.

Şöminenin ön kısmında maksimum ölçüde büyük cam kullanarak ateşin fazlasıyla gözükmesini sağlamaktadır. Camlar özel ateş camıdır. Isı ve ateş hiçbir şekilde zarar veremez. Darbeye karşı korunması gerekir.Üzerine odun düşmesi , kapağı çok sert kapatma veya herhangi bir darbe sonucu çatlayıp kırılabilir. Bu nedenle camlar garanti kapsamı dışındadır. Ateşlik içi çok geniş olduğundan dolayı büyük odunları rahatlıkla içine atabilirsiniz. Fırın kapağı da döküm olup camlıdır. Böylelikle içinde pişen yemeğinizi kapağı açmadan da kontrol edebilirsiniz. Fırını üstte olan bu şöminemizde altta yanan ateşin yemeğinizi yakmasından korkmayın.Çünkü ateş ile fırın arasında yaklaşık 2-3 cm lik bir boşluk bulunmaktadır ve ektra demir-çelik malzeme daha koyulmaktadır. Böylelikle ateş fırının kendi malzemesine vurmadan aradaki hava yardımıyla sıcaklığı eşit bir şekilde dağıtır.

Ateşlik altında olan çekmece küllüktür.Kül döküm ızgaranın arasından bu küllüğe dökülmektedir. Küllüğün dışarıdan çıkarılıp takılması,ateş yanarken bile çekip külünü boşaltabilme imkanı sunar. Küllük haznesinde havalandırma bulunmaktadır. İlk yakışlarda küllük havalandırmasını açık konuma getirince içerideki ateş erken tutuşma sağlamaktadır. Kullanımı çok rahattır.

Özel yanmaz ateş boyası ile boyanmıştır. Paslanmayı önleyen bu boya ürünü uzun yıllar boyunca ilk hali gibi korumaktadır. Bu ürünümüzde de olduğu gibi tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlayabilmeniz için uyku modu bulunmaktadır.Baca çıkışındaki bu ayarı ateş iyice tutuştuktan sonra kapatıp uyku moduna alabilirsiniz. Üst kısımda iki adet fincan kapağı bulunmaktadır.  Bu kapakları kaldırıp üzerine suyunuzu koyup daha çabuk kaynatabilir veya yemeğinizi pişirebilirsiniz. Kullanım ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bu ömrü hergün kullanımda vermekteyiz. Eğer arada bir kullanacak iseniz bu ömrü uzatabilirsiniz. Tabiki temiz ve bakımlı kullanmakta ömrü uzatan en önemli etkenlerden birisidir.

Tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlamanız için uyutma özelliği mevcuttur.

NOT:  KUZİNE TABLASI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. 

Tüm aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır. Menü - Ürünlerimiz - Diğer Ürünler kategorisinden altlık ,odunluk,maşa seti veya borular gibi ürünlerimizi inceleyebilir,sepetinize ekleyebilirsiniz. (Altlık ve odunluğu ürünün yanında yer alan ek ürün seçeneğinden  de ekleyebilirsiniz.)

Baca için kaç adet boru gerekli olacağının hesabını; baca deliği ile zemin(yer) arasındaki mesafeyi ölçüp soba yüksekliğini bu mesafeden çıkararak yapabilirsiniz. 


Ölçüler
Soba Genişlik : 57 cm - Derinlik : 45 cm - Yükseklik : 88 cm
Fırın Genişlik : 40 cm - Derinlik : 45 cm - Yükseklik : 15 cm
Cam Genişlik : 41 cm - Yükseklik : 29 cm
Ağırlık 90 kg
Isıtma Kapasitesi 150 m2
  • 84%
  • 13%
  • 3%
  • 0%
  • 0%

Lüks Fırınlı Şömine Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (100)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.

En İyi Müşteri Yorumları
1
5/5
HARİKA
Ürün anlatılmaz , fotoğrafta gördüğünüz gibi on numara beklediğimden çok daha iyi . Yapanların eline koluna sağlık.
SEZAİ YILDIZ
10/01/2023
2
5/5
smt
Merhaba öncelikle , ürünü görmeniz için bırakıyorum . :)
Samet yılmaz
18/01/2023
3
5/5
teşekkürler
Uzun bir araştırmanın ardından yayla kuzinesi tercihimizi yaparken, Arkadaşımızın samimi önerisi ve Nurak kuzine soba firmasının profesyonel yaklaşımıyla tanıştık. Evimiz yayla gibi geniş, 200 metrekare bir alana yayılan bir güzellik. Avrupa'da gördüğüm bazı özel özellikleri kuzinemize entegre etmek istediğimizi dile getirdik ve bu isteklerimizi ek bir ücret talep etmeden hayata geçirdiler.
Şerife Agün
16/08/2023

Yukarıda ki Ürünü Satın Alanlar, Aşağıda ki Ürünleride İnceledi!

Genişlik : 80 cmDerinlik : 60 cmHer iki kenarı da  ön kısım olarak kullanabilirsiniz.Soba altlıklarımız , evlerde kullanılan sobaların yerleştiri..
2.250 TL 2.520 TL
Vergiler Hariç:1.875 TL
21 Değerlendirme
Beyaz Bakır çaydanlık ince çekiç işlemesi ile yapılıp sapları ahşaptır. Alt ve üst hazneli ve kapakları ile tek olarak da kullanılabilir. Elde yı..
3.000 TL 3.240 TL
Vergiler Hariç:2.500 TL
Dekoratif Odunluk ;  kuzine , soba ve şömineye odun taşımak ve odunların istiflenmesi için kullanılmaktadır. El ile taşınan odunlardan sobanın ku..
1.500 TL 1.560 TL
Vergiler Hariç:1.250 TL
10 Değerlendirme
Şömine takımı , kuzine ve şömineler de temizliğinin yapılabilmesi için kullanılan eşyalardır. Dört parçadan oluşmaktadır.- Kürek- Fırça- El Maşası- Ka..
1.900 TL 1.920 TL
Vergiler Hariç:1.583 TL
4 Değerlendirme
1