Menü

800 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

Beta Camlı Kuzine

Beta Camlı Kuzine
Beta Camlı Kuzine
Beta Camlı Kuzine
Beta Camlı Kuzine
Beta Camlı Kuzine
Beta Camlı Kuzine
Beta Camlı Kuzine
Beta Camlı Kuzine
Beta Camlı Kuzine
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: Nurak
Bu ürün 14662 kez incelendi.
11.000 TL
12.600 TL
Vergiler Hariç: 9.167 TL

Mevcut Seçenekler:

ISIYA DAYANIKLI BOYA VE DÖKME DÖKÜM IZGARA

Beta Camlı Kömür Kuzinesi; kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır.Hem odun hem kömür kullanabileceğiniz bir üründür. Kömüre karşı dayanıklı olması için iç ateşlik ızgarasını dökümden yapmaktayız. Döküm olmayan ızgaralar erken deforme olmaktadır. Böylelikle ürünün kullanım süresini uzatmaktayız. Portatif olan bu ızgarayı zaman geçtikçe yenisi ile de değişebilirsiniz. Ayrıca ateşlik kenarları ekstra sac levha kullanılarak daha da güçlendirilmektedir.

Camlar özel ateş camıdır. Isı ve ateş hiçbir şekilde zarar veremez. Darbeye karşı korunması gerekir.Üzerine odun düşmesi , kapağı çok sert kapatma veya herhangi bir darbe sonucu çatlayıp kırılabilir. Bu nedenle camlar garanti kapsamı dışındadır. Ateşlik kapağı camlı ve havalandırmalıdır. Havalandırmasını açık konuma getirince içerideki ateş erken tutuşma sağlamaktadır.. Ateşlik altında olan çekmece küllüktür.Kül döküm ızgaranın arasından bu küllüğe dökülmektedir. Küllüğün dışarıdan çıkarılıp takılması,ateş yanarken bile çekip külünü boşaltabilme imkanı sunar.

Özel yanmaz ateş boyası ile boyanmıştır. Paslanmayı önleyen bu boya ürünü uzun yıllar boyunca ilk hali gibi korumaktadır. Bu ürünümüzde de olduğu gibi tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlayabilmeniz için uyku modu bulunmaktadır.Baca çıkışındaki bu ayarı ateş iyice tutuştuktan sonra kapatıp uyku moduna alabilirsiniz. Üst kısımda kademeli daire kapaklar bulunmaktadır. Kapakları kaldırıp arada herhangi bir malzeme olmadan ateş direk olarak tencerenize vurarak yemeğinizi pişirebilirsiniz.

Kuzinenin sağ , sol ve fırın altında belirli boşluklar vardır. Sağda bulunan bacaya çıkış kolunu kapattığınızda ateş mecburi yön olarak soldan inip fırın altından geçerek sağdan bacaya bağlanmaktadır ve bu sayede fırının dört tarafı da eşit olarak pişirme sağlamaktadır.Baca kolunu yarım konuma getirerek ateşi ikiye böler yarısını bacaya yarısını fırın altından dolaştırmış olursunuz. Ateşin harına göre fırın derecesini ayarlayabilirsiniz. Kuzinenin sağ veya sol tarafında bir kapak bulunmaktadır bu kapak her daim kapalı olmalıdır. 1-2 ayda bir açılıp içerisinde biriken kurumun temizlenip tekrar kapatılması gerekmektedir. Kullanım ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bu ömrü hergün kullanımda vermekteyiz. Eğer arada bir kullanacak iseniz bu ömrü uzatabilirsiniz. Tabiki temiz ve bakımlı kullanmakta ömrü uzatan en önemli etkenlerden birisidir.

Tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlamanız için uyutma özelliği mevcuttur.

NOT:  KUZİNE TABLASI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. 

Tüm aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır. Menü - Ürünlerimiz - Diğer Ürünler kategorisinden altlık ,odunluk,maşa seti veya borular gibi ürünlerimizi inceleyebilir,sepetinize ekleyebilirsiniz. (Altlık ve odunluğu ürünün yanında yer alan ek ürün seçeneğinden  de ekleyebilirsiniz.)

Baca için kaç adet boru gerekli olacağının hesabını; baca deliği ile zemin(yer) arasındaki mesafeyi ölçüp soba yüksekliğini bu mesafeden çıkararak yapabilirsiniz. 


Ölçüler
Soba Genişlik : 65 cm - Derinlik : 50 cm - Yükseklik : 75 cm
Fırın Genişlik : 45 cm - Derinlik : 45 cm - Yükseklik : 15 cm
Cam 28 cm - 11 cm
Ağırlık 70 kg
Isıtma Kapasitesi 100 m2
  • 57.14%
  • 28.57%
  • 14.29%
  • 0%
  • 0%

Beta Camlı Kuzine Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (14)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


1