Menü

800 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

Yassı Fırın Kuzine

Yassı Fırın Kuzine
Yassı Fırın Kuzine
Yassı Fırın Kuzine
Yassı Fırın Kuzine
Yassı Fırın Kuzine
Yassı Fırın Kuzine
Yassı Fırın Kuzine
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: Nurak
Bu ürün 12659 kez incelendi.
9.000 TL
9.960 TL
Vergiler Hariç: 7.500 TL

Mevcut Seçenekler:

90x50 Yassı Fırın Kuzine ; kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Hem odun hem kömür kullanabileceğiniz bir üründür. Izgarası kalın 5 mm sacdan yapılmaktadır.Portatif olan bu ızgarayı zaman geçtikçe yenisi ile de değişebilirsiniz.Ateşlik kapağının ön kısmında havalandırması bulunmaktadır. İlk yakışta havalandırmanın açık olması ateşin çabuk tutuşmasını sağlar.

Ateşlik altında olan çekmece küllüktür.Kül ızgaranın arasından bu küllüğe dökülmektedir. Küllüğün dışarıdan çıkarılıp takılması,ateş yanarken bile çekip külünü boşaltabilme imkanı sunar. Boyasız ürün olup madeni yağ ile yağlanmaktadır. 4 ayda bir yağlanıp bakım yapılmalıdır. Düzenli yağlamak paslanmayı önleyecektir. Bu ürünümüzde de olduğu gibi tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlayabilmeniz için uyku modu bulunmaktadır.Baca çıkışındaki bu ayarı ateş iyice tutuştuktan sonra kapatıp uyku moduna alabilirsiniz. Üst kısımda kademeli daire kapaklar bulunmaktadır. Kapakları kaldırıp arada herhangi bir malzeme olmadan ateş direk olarak tencerenize vurarak yemeğinizi pişirebilirsiniz. Baca kolunu yarım konuma getirerek ateşi ikiye böler yarısını bacaya yarısını fırın altından dolaştırmış olursunuz. Ateşin harına göre fırın derecesini ayarlayabilirsiniz.

Kuzinenin sağ veya sol tarafında bir kapak bulunmaktadır bu kapak her daim kapalı olmalıdır. 1-2 ayda bir açılıp içerisinde biriken kurumun temizlenip tekrar kapatılması gerekmektedir. Kullanım ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bu ömrü hergün kullanımda vermekteyiz. Eğer arada bir kullanacak iseniz bu ömrü uzatabilirsiniz. Tabiki temiz ve bakımlı kullanmakta ömrü uzatan en önemli etkenlerden birisidir.

Tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlamanız için uyutma özelliği mevcuttur.

NOT:  KUZİNE TABLASI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. 

Tüm aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır. Menü - Ürünlerimiz - Diğer Ürünler kategorisinden altlık ,odunluk,maşa seti veya borular gibi ürünlerimizi inceleyebilir,sepetinize ekleyebilirsiniz. (Altlık ve odunluğu ürünün yanında yer alan ek ürün seçeneğinden  de ekleyebilirsiniz.)

Baca için kaç adet boru gerekli olacağının hesabını; baca deliği ile zemin(yer) arasındaki mesafeyi ölçüp soba yüksekliğini bu mesafeden çıkararak yapabilirsiniz. 

Ölçüler
Soba Genişlik : 90 cm - Derinlik : 50 cm - Yükseklik : 55 cm
Fırın Genişlik : 44 cm - Derinlik : 44 - Yükseklik : 15 cm
Ağırlık 60 kg
Isıtma Kapasitesi 100 m2
  • 83.33%
  • 16.67%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Yassı Fırın Kuzine Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (6)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


1