Menü

800 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

Odun Kuzinesi 60x45cm

Odun Kuzinesi 60x45cm
Odun Kuzinesi 60x45cm
Odun Kuzinesi 60x45cm
Odun Kuzinesi 60x45cm
Odun Kuzinesi 60x45cm
Odun Kuzinesi 60x45cm
Odun Kuzinesi 60x45cm
Odun Kuzinesi 60x45cm
Odun Kuzinesi 60x45cm
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: Nurak
Bu ürün 10429 kez incelendi.
7.200 TL
8.400 TL
Vergiler Hariç: 6.000 TL

Mevcut Seçenekler:

Ürünümüz kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır.  Sadece odun yakıtı kullanılabilir. Odunun kalorisi düşük olduğundan dolayı döküm ızgaraya gerek duyulmamıştır. Ateşlik kapağında havalandırması bulunmaktadır. İlk yakışta havalandırmanın açık olması ateşin çabuk tutuşmasını sağlar. Ürünümüz madeni yağ ile yağlanmıştır. 4 ayda bir yağlanarak bakım yapılmalıdır. Yağlamak paslanmayı önleyecektir. Küllüksüz bir üründür. Külünü bir kürek yardımı ile direk olarak ateşlik içinden temizleyebilirsiniz.. Bu ürünümüzde de olduğu gibi tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlayabilmeniz için uyku modu bulunmaktadır.Baca çıkışındaki bu ayarı ateş iyice tutuştuktan sonra kapatıp uyku moduna alabilirsiniz. Üst kısımda kademeli daire kapaklar bulunmaktadır. Kapakları kaldırıp arada herhangi bir malzeme olmadan ateş direk olarak tencerenize vurarak yemeğinizi pişirebilirsiniz. Kuzinenin sağ , sol ve fırın altında belirli boşluklar vardır. Sağda bulunan bacaya çıkış kolunu kapattığınızda ateş mecburi yön olarak soldan inip fırın altından geçerek sağdan bacaya bağlanmaktadır ve bu sayede fırının dört tarafı da eşit olarak pişirme sağlamaktadır.Baca kolunu yarım konuma getirerek ateşi ikiye böler yarısını bacaya yarısını fırın altından dolaştırmış olursunuz. Ateşin harına göre fırın derecesini ayarlayabilirsiniz. Kuzinenin sağ veya sol tarafında bir kapak bulunmaktadır bu kapak her daim kapalı olmalıdır. 1-2 ayda bir açılıp içerisinde biriken kurumun temizlenip tekrar kapatılması gerekmektedir. Kullanım ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bu ömrü hergün kullanımda vermekteyiz. Eğer arada bir kullanacak iseniz bu ömrü uzatabilirsiniz. Tabiki temiz ve bakımlı kullanmakta ömrü uzatan en önemli etkenlerden birisidir.

Tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlamanız için uyutma özelliği mevcuttur.

NOT:  KUZİNE TABLASI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. 

Tüm aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır. Menü - Ürünlerimiz - Diğer Ürünler kategorisinden altlık ,odunluk,maşa seti veya borular gibi ürünlerimizi inceleyebilir,sepetinize ekleyebilirsiniz. (Altlık ve odunluğu ürünün yanında yer alan ek ürün seçeneğinden  de ekleyebilirsiniz.)

Baca için kaç adet boru gerekli olacağının hesabını; baca deliği ile zemin(yer) arasındaki mesafeyi ölçüp soba yüksekliğini bu mesafeden çıkararak yapabilirsiniz. 

Ölçüler
Soba Genişlik : 60 cm- Derinlik : 45 cm : Yükseklik : 65 cm
Fırın Genişlik : 40 cm - Derinlik : 40 cm - Yükseklik : 15 cm
Ağırlık 50 kg
Isıtma Kapasitesi 70 m2
  • 100%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

Odun Kuzinesi 60x45cm Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (1)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Yukarıda ki Ürünü Satın Alanlar, Aşağıda ki Ürünleride İnceledi!

Baca Şapkası , dışarı taşınan bacasız borularda yağmur almaması için kullanılmaktadır.300 TL ALTI SİPARİŞLERDE KARGO ALICI MÜŞTERİYE AİTTİR...
200 TL 240 TL
Vergiler Hariç:167 TL
Boru Isıkes , boruların ahşap duvar ve ahşap tavana yakın mesafede geçmesinden dolayı ahşap duvarlara ısı yayılımını düşürmek için kullanılmaktadır.Bo..
150 TL 180 TL
Vergiler Hariç:125 TL
Kahverengi Soba Borusu25 CM33 CM50 CM65 CMebatlarında borularımız mevcuttur. Boru çapı 13 cm dir.300 TL ALTI SİPARİŞLERDE KARGO ALICI MÜŞTERİYE AİTTİR..
90 TL 108 TL
Vergiler Hariç:75 TL
1