Menü

500 TL Üstü Tüm Alışverişinizde Ücretsiz Kargo Seçeneği

70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi

70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi
70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi
70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi
70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi
70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi
70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi
70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi
70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi
70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: Nurak
Bu ürün 3618 kez incelendi.
9.500 TL

Mevcut Seçenekler:

ISIYA DAYANIKLI BOYA VE DÖKME DÖKÜM IZGARA

70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi ; kalın demir çelik malzeme kullanılarak tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır. Hem odun hem kömür kullanabileceğiniz bir üründür.Kömüre karşı dayanıklı olması için iç ateşlik ızgarasını dökümden yapmaktayız. Döküm olmayan ızgaralar erken deforme olmaktadır. Böylelikle ürünün kullanım süresini uzatmaktayız.  Portatif olan bu ızgarayı zaman geçtikçe yenisi ile de değişebilirsiniz.Ayrıca ateşlik kenarları ekstra sac levha kullanılarak daha da güçlendirilmektedir. Ateşlik kapağının ön kısmında havalandırması bulunmaktadır. İlk yakışta havalandırmanın açık olması ateşin çabuk tutuşmasını sağlar. 

Ateşlik altında olan çekmece küllüktür.Kül döküm ızgaranın arasından bu küllüğe dökülmektedir. Küllüğün dışarıdan çıkarılıp takılması,ateş yanarken bile çekip külünü boşaltabilme imkanı sunar.Özel yanmaz ateş boyası ile boyanmıştır. Paslanmayı önleyen bu boya ürünü uzun yıllar boyunca ilk hali gibi korumaktadır. Bu ürünümüzde de olduğu gibi tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlayabilmeniz için uyku modu bulunmaktadır.Baca çıkışındaki bu ayarı ateş iyice tutuştuktan sonra kapatıp uyku moduna alabilirsiniz.Üst kısımda kademeli daire kapaklar bulunmaktadır. Kapakları kaldırıp arada herhangi bir malzeme olmadan ateş direk olarak tencerenize vurarak yemeğinizi pişirebilirsiniz.

Kuzinenin sağ , sol ve fırın altında belirli boşluklar vardır. Sağda bulunan bacaya çıkış kolunu kapattığınızda ateş mecburi yön olarak soldan inip fırın altından geçerek sağdan bacaya bağlanmaktadır ve bu sayede fırının dört tarafı da eşit olarak pişirme sağlamaktadır.Baca kolunu yarım konuma getirerek ateşi ikiye böler yarısını bacaya yarısını fırın altından dolaştırmış olursunuz. Ateşin harına göre fırın derecesini ayarlayabilirsiniz. Kuzinenin sağ veya sol tarafında bir kapak bulunmaktadır bu kapak her daim kapalı olmalıdır. 1-2 ayda bir açılıp içerisinde biriken kurumun temizlenip tekrar kapatılması gerekmektedir. Kullanım ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bu ömrü hergün kullanımda vermekteyiz. Eğer arada bir kullanacak iseniz bu ömrü uzatabilirsiniz. Tabiki temiz ve bakımlı kullanmakta ömrü uzatan en önemli etkenlerden birisidir.

Tüm ürünlerimizde yakıt tasarrufu sağlamanız için uyutma özelliği mevcuttur.

NOT:  KUZİNE TABLASI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. 

Tüm aksesuarlar ayrı olarak satılmaktadır. Menü - Ürünlerimiz - Diğer Ürünler kategorisinden altlık ,odunluk,maşa seti veya borular gibi ürünlerimizi inceleyebilir,sepetinize ekleyebilirsiniz. (Altlık ve odunluğu ürünün yanında yer alan ek ürün seçeneğinden  de ekleyebilirsiniz.)

Baca için kaç adet boru gerekli olacağının hesabını; baca deliği ile zemin(yer) arasındaki mesafeyi ölçüp soba yüksekliğini bu mesafeden çıkararak yapabilirsiniz.

Ölçüler
SobaGenişlik : 70 - Derinlik : 55 - Yükseklik : 70 cm
FırınGenişlik : 50 cm - Derinlik : 50 cm - Yükseklik : 15 cm
Ağırlık78 kg
Isıtma Kapasitesi120 m2
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%
  • 0%

70x55 cm Siyah Kömür Kuzinesi Üzerindeki Değerlendirmeler

Toplam Değerlendirme (0)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.


Yukarıda ki Ürünü Satın Alanlar, Aşağıda ki Ürünleride İnceledi!

Genişlik : 80 cmDerinlik : 60 cmHer iki kenarı da  ön kısım olarak kullanabilirsiniz.Soba altlıklarımız , evlerde kullanılan sobaların yerleştiri..
2.000 TL 2.100 TL
21 Değerlendirme
Beyaz Bakır çaydanlık ince çekiç işlemesi ile yapılıp sapları ahşaptır. Alt ve üst hazneli ve kapakları ile tek olarak da kullanılabilir. ..
1.500 TL 1.650 TL
EBATLAR16 CM -  25 CM - 33 CM - 50 CM - 65 CMBoru çapı 13 cm dir.Kuzineler mat siyah renkte boyanmakta olup soba boruları ile aynı renktedirler.&..
200 TL
4 Değerlendirme
Cimri Isı Dağıtıcı , borularda ara boru olarak kullanılıp , borudan çıkan ısı yayımını evin içerisinde daha fazla tutmak ve ısı yayımını artırmak için..
750 TL 800 TL
1 Değerlendirme
1